#1 2012-02-26 15:05:22

Linoge

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 16
Punktów :   

Bruno Mars

Wychowany na Hawajach, 24 - letni artysta. Jego prawdziwe imię i nazwisko to Peter Hernandez. Dlaczego Bruno Mars? Bruno pochodzi od Bruna Sammartino - włoskiego wrestlera, a Mars od nazwy planety. Jak artysta wyjaśnia: „W czasach szkolnych czułem się mało przebojowy, dużo dziewczyn mówiło, że nie jestem z tego świata, więc mówiłem że jestem z Marsa”.
Peter Pochodzi z wielodzietnej rodziny. Ma filipińsko portorykańskie korzenie. Urodził się w muzycznej rodzinie. Od dziecka zachwycony twórczością Michaela Jacksona czy Elvisa Presleya, namiętnie śpiewał ich piosenki. Jako „Mały Elvis” w 1990 roku pojawił się na okładce magazynu "MidWeek". Interesował się muzyką a zwłaszcza reggae, R&B, rockiem, hip hopem. W wieku 17 lat postanowił poświęcić się karierze muzycznej i przeniósł się do Los Angeles. Na jego dorobek artystyczny składają się własne produkcje muzyczne i teksty wielu piosenek, które wykonuje samodzielnie lub w duetach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pileckiego.pun.pl www.starsknights.pun.pl www.szkolaras.pun.pl www.odk1.pun.pl www.wlzaoczni.pun.pl